İndirim Kuponu Bulma 5TL’den 100TL’ye Kadar

 

Merhaba, son zamanlarda pandemi covid-19 virüsü yüzünden insanlar artık internet üzerinden alışveriş yapıyor. Çoğu zaman online alışverişte sepetinizin fiyatı çok yüksek olduğu için indirim kuponu ihtiyacımız oluyor. Çoğu zamanda kupon bulamıyoruz. O yüzden bu makalede indirim kuponu bulma yöntemleri ve bazı siteleri tanıtacağım.

Öncelikle indirim kuponu bulmak konusunda sizi uyarmak istiyorum. Çoğu zaman internet üzerinden ucuz fiyattan indirim kuponu satın alıyorsunuz sonra kupon geçeriz diye hata veriyor. O yüzden indirim kupon alırken kesinlikle güvenilir bi yerden alıp alt limitli kuponmu,katagoriye özel kuponmu? bunlara dikkat etmelisiniz. Ama kişisel olarak ben hiç bir alışverişimde kupon satın almadım, sizede önermem. Şimdi ise ücretsiz olarak kupon bulabileceğimiz bazı siteleri tanıtacağım.

İndirim Kuponu

1. Picodi

İndirim Kuponu

Picodi.com 2010 yılında kurulmuştur. Picodi 347’den fazla e-ticaret sitesi için indirim kuponu sağlıyor. Bu mağazaların için trendyol,hepsiburada,idefix gibi sitelerde bulunuyor. Mesela idefix üzerinden kitap alacaksınız sepetiniz toplamada 200tl olsun diyelim. Picodi sitesine giriyoruz ve arama bölümüne idefix yazıyoruz.

Ve yukarıdaki gibi bir bölüm çıkıyor aşağı doğru inince daha çok kupon kodu görebilirsiniz. Benim alışverişim 200tl üzeri olduğu için ilk kodu kullanacağım indirim kuponunu görmek için kodu aç dedikten sonra kupon kodu çıkıyor, koyalayıp indirimi uygula deyince fiyat düşüyor. Ama başta dediğim gibi kupon alt limitli vb. olabilir alt bölümü okuyarak kullanın.

2. İndirim Kodu

İndirimkodu.com ise yine kupon kodu bulmak için kullanılan sitelerden biri. Sistemde şu an +50.000 fazla kupon kodu bulunuyor. Site 2007 yılından beri kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.Yine sitede bir site için kupon kodu ararken arama butonuna istediğiniz e-ticaret sitesinin ismini yazıyorsunuz ve sayfada onlarca kupon kodu çıkıyor. Bu kupon kodlarının alt limitli vb. olduğunu okuyup size uygunsa e-ticaret sitesine girip kodu kullanabilirsiniz. Kodlar bazen kullanım limiti dolmuş olabiliyor öyle bir hata alırsanız başka bir kupon kodunu seçerek kullanabilirsiniz o da hata verirse şansınıza küsün 🙂

3. Kuponla

Kuponla.com bu ise size son tavsiyem olan benimde en çok kullandığım site olan kuponla. Bu site öbür tanıttığım iki siteye göre daha kullanışlı bir arayüze sahip.Sitede en ünlü markaların bile indirim kodları bulunuyor. Ve bu sitenin en büyük avantajı bulduğunuz kupon kodlarını kupon gönder kısmından siteye eklemenize ve diğer insanlara yardımcı olmanıza hak tanıyor. Sistemde size uygun kupon kodunu bulmak için sitedeki arama bölümüne gelip istediğiniz mağazanın ismini yazıyorsunuz. Ve önünüze onlarca kupon kodu geliyor. Size uygun olan kupon kodunu seçip sepetim bölümüne girip kuponu aktif edebilirsiniz. Eğer kuponda hata verirse siteye girip o kupon kodunu çalışmıyor diye rapor ederseniz sitenin yetkilileri kuponu inceler ve eğer çalışmıyorsa siteden kaldırırlar. Evet şimdi ise sitesiz kupon kodu sahibi olma yöntemlerini biraz bahsedeceğim.

Alışveriş Sonu İndirim Kuponu

Evet arkadaşlar artık alışverişi yaptık ürünler kargoya verildi. Şimdi bir alışveriş daha yapmak istiyoruz ama bu sitelerden kupon kodları işe yaramadı. Böyle bir şeyde çoğu mağaza 200tl üzeri alışverişinizde sizin mail adresinize size özel tek kullanımlık bir kupon kodu mailinize gelir çoğunlukla. Bu maile kupon kodunu en çok atan site ise idefix’tir. Mailinize girdiniz ama kupon kodunu bulamıyorsunuz böyle bir şeyde spam klasörünüze bakın eğer oradada yoksa silmiş olabilirsiniz veya marka size kod vermemiş olabilir. O yüzden şansınıza küsün. Şimdi ise trendyol üzerinden 100/20 veya 100/40 kuponu alma methodunu tanıtacağım.

Trendyol 100/40 veya 100/20 Kuponu Alma Ücretsiz

Aslında bu yöntem çok basit ama biraz sabır gerektiriyor. Öncelikle yeni bir trendyol hesabı açmanız gerekiyor ama bu hesap mobil cihaz üzerinden yeni bir gmail veya yandex mail ile açılması lazım. Tamam peki açtınız şimdi ne yapacaksınız. Şimdi istediğiniz 10-15 ürünü sepetinize ekleyin. Sonra hesaptan çıkın. Hesaptan çıktıktan sonra o hesabın mail adresine genellikle 2-3 hafta içinde indirim kuponu mesajı gelir. Bu kupon çoğunlukla 100tl üzeri alışverişlerde 40tl veya 20tl indirim sağlar. Mail geldikten sonra hesabınıza girin sepettekileri kaldırın ve almak istediğiniz ürünleri ekleyip kuponu uygulayın. Bu yöntem ile aynı anda 5-6 hesapta uygulayabilirsiniz.

Ama bu işlem kupon tanımlanır diye bir garanti sunmaz o yüzden dikkatli olun. İşlem tamamen legal bir işlemdir.

 

Evet arkadaşlar bu makalede genel bir makale yazıp sizlere sunmak istedik. Artık sizlerde her alışverişinizde daha az para harcayarak kâr yapmış olacaksınız. Bu makalede sadece bu 3 siteyi tanıttım ama daha onlarca site var. Diğer sitelerden bir kaçını daha size tavsiye etmek istiyorum. https://indirimkuponkod.com/ https://indirimkuponum.net/ https://www.iskontokuponu.com/

Bu siteleri diğer 3 sitenin alternatifi olarak görebilirsiniz.

Peki siz internetten alışveriş yaparken indirim kuponu kullanma ihtiyacı duyuyormusunuz? Duyuyorsanız sizler hangi sitelerden ihtiyacınızı karşılıyorsunuz peki ?

3 Yorum

  1. Bu tarz indirimli paylaşımlar çok hoşuma gidiyor sanki bedava veriyorlarmış gibi.

  2. bu tarz paylasımları okumak gercekten ıyı denıyecegım

  3. İndirim kodları bazen çok iyi olabiliyor. Cambly indirim kodunu da tavsiye ediyorum.

Başa dön tuşu